неділю, 29 травня 2016 р.

Радість і прощання на шкільних порогах..


     
        Щорічне свято останнього дзвоника – свято радості  й   прощання. Починаються літні канікули -  дні відпочинку ,  купання   та   нових пригод. Випускники школи  вперше переступають поріг до самостійності -  вступу в навчальні заклади , здобуття  професій  та  прокладання дороги в майбутнє.

       І сьогодні,  починаючи свято останнього дзвоника, в Княжолуцькій ЗОШ І-ІІІ ст..   учні   девятого  класу простелили вишитими рушниками доріжку  випускникам школи  до прощання зі школою,  вчителями та друзями.                                                                                                                                       
      Директор школи Михайло Пенгрин в своїй промові  привітав зі святом останнього дзвоника  випускників школи, всіх учнів школи, педагогічний колектив школи, гостей, батьків, орган місцевого самоврядування. Учнівські вишиванки та різнокольорові квіти, національні українські костюми  прикрашали  учнів  та свято  останнього дзвоника. Сонце виблискувало теплими та золотистими променями , зігрівало  теплом  та дарувало  веселі посмішки школярам. А поруч батьки, вчителі та друзі  милувались ними.
         Отець Михайло Довжанський  храму Святої  Мучениці Параскеви-П’ятниці Української Православної Церкви Київського Патріархату привітав  учнів школи та всіх присутніх зі святом та побажав  випускникам школи здобутків, здоров’я  та миру на землі. А вчителям школи та учням  добре відпочити  та набратись сил  до початку нового навчального року. Разом з церковним хором відправив молитву за для  майбутнього випускникам школи та просив всіх Святих  оберігати їх .


         Кращим учням школи  дирекцією школи вручено грамоти за успішність в навчанні, сертифікати та подяки за добре навчання та участь в гуртках , за зайняті призові місця в олімпіадах  на районних та обласних рівнях.         При отриманні учнями  похвальних листів, сільський голова Віктор Мальон, завдяки спонсорській допомозі підприємців села, вручав кожному із них  художню літературу  та  переможцям на олімпіадах грошову винагороду. Також він наголосив, що  за спонсорські кошти підприємців села  учні школи побувають у відомих місцях  Івано-Франківської та Львівської області. Це перші кроки зроблені органом місцевого самоврядування  щодо заохочення учнівської молоді  до навчання.  Серед спонсорів учнівської допомоги  Василь Лівач, Михайло Сасник, Микола Василишин, Микола Березан, Брати «КІП». Василь Вецків. А учнів  нашої школи в новому навчальному році чекають пороги новозбудованої школи і думаю , що це збудеться.          За шкільною традицією кращим  випускникам школи  було  надано право підняти прапор України, а серед присутніх дзвінко пролунав  гімн України.
           Першокласники  зі словами прощання та  подяки вітали  випускників школи, а після вручили їм незабудки.

           Ось і  дзвінко лунає останній дзвоник , а випускники школи під  звуки музики   закружляли  зі своїми вчителями та батьками  в танці шкільного вальсу.

Останній дзвоник
Травневі  сонячні
Промінчики сіяють,
А учні в школу
Радо поспішають.
В руках барвисті
Різні квіти
До себе пригортають,
І радо їх своїм
Учителям вручають.
І дзвінко дзвоник
Вже лунає,
У класи  старших  всіх
На рік супроводжає .
Випускникам усім
В останнє він  лунає,
У самостійний світ
З шкільної парти
На завжди проводжає.
Іван Проців

Немає коментарів:

Дописати коментар