Запитуйте! Відповідаємо!

27 коментарів:

 1. Відповідно до рішення сесії Княжолуцької сільської ради від 17.01.2012 року № 220/7/2012 "Про сільський бюджет Княжолуцької сільської ради на 2012 рік" загальний обсяг доходів сільського бюджету на 2012 р. становить 2126154 грн.

  ВідповістиВидалити
 2. Давно мрію відвідати ваше село і зустрітися з армійським товаришем Еберле Володимиром (приблизно 1952 року народження). Ми разом служили в м.Рівне в 1972 р. Якщо Вам щось відомо про нього, буду радий отримати інформацію. Мене звати Роман.

  ВідповістиВидалити
 3. чому видалили таке просте запитання?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. На даний час центр с. Княжолука освітлюється. Ваш коментар видалено, оскільки він був написаний з граматичними помилками.

   Видалити
  2. ОЙ ТЕМНО-ТЕМНО У СЕЛІ

   Видалити
  3. Стався збій у роботі ТП (перегоріла автоматика сутінкового освітлення), через що на даний час не освітлюється вул. Шевченка. У найближчий час проблему буде вирішено.

   Видалити
 4. Чи планується зробити дитячий майданчик?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. На даний час Виконкомом Княжолуцької сільської ради подано 2 заявки на ім'я голови Долинської РДА С. Плотнікова щодо будівництва спортивного та дитячого майданчиків.

   Видалити
  2. Своїми силами зробити не можна?

   Видалити
  3. На жаль неможливо, оскільки в сільському бюджеті для цього не вистачає коштів.

   Видалити
 5. Коли буде продовжене будівництво клубу?

  ВідповістиВидалити
 6. Після остаточного завершення будівництва нової школи, при наявності коштів, буде обов'язково продовжено будівництво сільського клубу.

  ВідповістиВидалити
 7. члени партії Регіони

  ВідповістиВидалити
 8. Якщо ви знаєте хто є членом даної партії, просимо оприлюднити список таких людей.

  ВідповістиВидалити
 9. Сепаратисти серед нас!!!
  Як стало відомо,житель села Княжолука,тех-працівник сільської ради,який був активним учасником у зборі і відправленні допомоги в АТО,невстиг автомобіль доїхати до запланованого місця,а цей так би мовити "волонтер",заходився продавати дрова які залишились після загрузки фури,напене щоб компенсувати свої потрачні сили!Одні безоплатно надають допомогу,а інші вміло тим користуються!!!Люди будьте обачні!!!

  ВідповістиВидалити
 10. ШАНОВНИЙ Ігор Василів, Ваш особистий внесок , щодо надання допомоги в зону АТО, чи Ви вмієте тільки писати безпідставні звинувачення?

  ВідповістиВидалити
 11. Скажіть, будь ласка, чому не завершують будівництво нової школи? Діти готуються до Першого дзвоника, а невідомо, де він проходитиме. Обіцяли відкриття на День Незалежності!Дякую.

  ВідповістиВидалити
 12. Княжолуцька сільська рада –
  завідувач військовим та паспортним обліком


  Проців Орися Михайлівна
  Прийомні дні:
  Понеділок, четвер з 9-00 до 17-00
  Обідня перерва з 12-00 до 13-00


  Функціональні обов’язки з паспортного обліку:
  1.Заповнення документів на реєстрацію та зняття з реєстраційного обліку фізичних осіб за місцем проживання.


  2.Внесення змін в погосподарські книги сільської ради щодо реєстрації (зняття з реєстрації) громадян. Відповідальність за правильність та совєчасність їх внесення.


  3.Заповнення відповідних документів на видачу паспортів для осіб які досягли 16-ти років та при зміні прізвища.


  4.Складання актів тимчасового місця проживання, перевірки місця проживання громадян.


  5.Здача документів для реєстрації (зняття з реєстрації) громадян, видачі паспортів в Пустомитівське паспортне відділення кожного вівторка.


  Функціональні обов»язки з військовий обліку


  Прийомні дні
  Вівторок, п»ятниця -з 9-00 до 17-00


  Обідня перерва з 12-00 до 13-00
  контактний телефон: 55-4-00

  Функціональні обов’язки:
  1.Ведення обліку солдатів, сержантів, офіцерів запасу, призовної до допризовної молоді, що проживають в с. Зимна Вода.
  2.Ведення книги обліку призовників.
  3.Ведення книги обліку допризовної молоді.
  4.Ведення картотеки громадян, знятих з військового обліку.
  5.Виписка військових квитків військовозобов’язаним, визнаним непридатними до строкової служби.
  6.Виписка та вручення повісток призовникам.
  7.Ведення документів з питань цивільної оборони.
  При чому тут паспортний стіл міста Пустомити і при чому тут село Зимна Вода ????????????Як вже красти з чужого сайту то можна було і виправити і не тупо написати і навіть не подивитися про що текст!!!!!!!!

  ВідповістиВидалити
 13. Скажіть коли у селі буде світло,бо щось останнім часом дуже темно,сказали,що немає грошей,але чомусь на дороги великі суми виділили,а якщо вже робити дороги ,то треба по цілому селі,а не лишень на участках окремих депутатів.....

  ВідповістиВидалити
 14. а більшу частину депутатів обливаєте брудом,хоча вони зробили більше і своі поступки не афішують,так,як деякі особи... Не хвали сам себе-нехай тебе люди похвалять... Просто є 3 депутати -Сасник.М, Дякун.М, Проців.І які взяли в обороти голову с.р. Мальона В.В і крутять ним, кому як вигідно...

  ВідповістиВидалити
 15. Майте совість ,увімкніть світло,діти ходять у школу в другу зміну,повертаються,коли темно,чи ви гарантуєте всім безпеку?

  ВідповістиВидалити
 16. Схаменіться! УВІМКНІТЬ СВІТЛО! Його встановили для освітлення села в темну пору,а не для краси.Пожалійте дітей,які ідуть зі школи в 18 год. Робіть корисні справи,а не займайтеся х.....

  ВідповістиВидалити
 17. Робіть щось корисне лишіться школи бо коли треба було вашоі допомоги то не було ніодного а тепер збираєте делегацію шукаєте ключки

  ВідповістиВидалити
 18. Цікаво а коли хочаб полатають центральну дорогу у селі а то при такому бюджеті скоро село стане одним з найгірших у районі. Он подивіться навкруги до прикладу зарас с. Старий мізунь там вулички асвальтом катають не те що центральну дорогу

  ВідповістиВидалити
 19. так коли ж у селі відремонтують дорогу бо це просто жах!!!

  ВідповістиВидалити