середу, 2 жовтня 2019 р.


01.10.2019 року повинна була відбутися дев’ятнадцята чергова сесія Княжолуцької сільської ради восьмого скликання. І у черговий раз не відбулася.
З 10 травня 2019 року через відсутність кворуму в нас не відбуваються сесії. Можливо, деякі наші депутати вважають, що на сесії розглядаються не важливі питання. Та невже звернення громадян  та вирішення термінових питань бюджету є неважливими?
Зокрема на сесії повинні були розглянуті такі питання: введення земель в межі населеного пункту села, звіт про виконання сільського бюджету за ІІ півріччя 2019 року, про внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік, зокрема: виділення коштів  на роботи з документацією по берегоукріпленню річки Свіча, будівництво ІІ черги школи, закупівля обладнання для шкільної їдальні, кошти на розвиток футболу, ремонт сільських вулиць, каналізація та під’їзна дорога до дитячого садка, матеріальна допомога важкохворим на невідкладне лікування, які опинилися в складному  матеріальному становищі, виділення коштів на потреби релігійної громади та на спортивний майданчик   зі штучним покриттям та багато іншого
В зв’язку з тим що сесії не відбуваються, деякі роботи, які не будуть завершені до кінця цього року, зійдуть нанівець. (Потрібно буде починати все з початку, а це – додаткові кошти і додатковий час).

Чому окремі депутати дозволяють собі ігнорувати інтереси нашого села?                                                                                                                        
Чому через таку їх безвідповідальність повинно страждати ціле село?


Сільський голова                                                    
Віктор Мальон

1 коментар:

  1. Згідно ст. 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", сільський голова несе персональну (особисту) відповідальність за організацію роботи місцевого органу влади, ст. 46 цього ж Закону вказує на терміни скликання сесій , Земельний кодекс -- земельні питання громадян розглядаються (на комісіях за потреби) та сесійно в місячний термін. Конституція України гласить -- посадові особи місцевого самоврядування у своїй діяльності керуються виключно законами України та нормативними актами. Отже, В. Мальон визнає що вмисно порушує закони України, а відтак наступить відповідальність за бездіяльність! Безпідставно звинувачує сільських депутатів! Пане голово, якщо ви не можете, або не вмієте (чи не хочете) організувати належним чином роботу виконавчого апарату ради та сільської ради то не мучтеся самі та не мучте жителів села, пишіть заяву і у Москву...! Ви ж отримуєте добротну заробітну плату! А це ж податки людей!!!

    ВідповістиВидалити