неділя, 11 грудня 2016 р.

З Днем місцевого самоврядування


« Дорогі  працівники сільської ради і ті, хто присвятив свої роки  роботі в  Княжолуцькій сільській раді,  прийміть щирі вітання з Днем місцевого самоврядування – державним святом, що підкреслює  велику значимість існування  цього важливого інституту місцевої демократії» - , так розпочав свою святкову промову  за круглим столом  сільський голова села Княжолука Віктор Мальон перед працівниками сьогодення  та тими, які працювали в сільській раді в минулому. Серед них слід відмітити:

 -  колишнього касира Ольгу Григорівну Проців, яка працювала  на даній посаді понад 28 років і в  даний час перебуває на заслуженому відпочинку понад  двадцять  років;
 - колишнього головного бухгалтера Олену Юліанівну Кібель, яка відпрацювала на даній посаді  понад 24 роки і перебуває на заслуженому відпочинку понад  десять років;
  - колишній голова, секретар сільської ради  Остап Йосипович Винник, який відпрацював на даних посадах понад п'ятнадцять років, а в даний час перебуває на заслуженому відпочинку.
       День місцевого самоврядування  об’єднає   нас  у спільному прагненні  зробити наше село  щасливим і багатим. Саме сьогодні  створюється  правове  та інституційне  підґрунтя для  реформування   і регіонального  управління.
      І сьогодні  є  позитивні результати  в соціальній сфері – завершено будівництво першого потоку нової школи, встановлено три перехідні містки , проведено поточний ремонт  центральної вулиці з твердим покриттям, проведено ремонт  вулиць   без твердого покриття,  , щорічно вводиться в експлуатацію  в межах десяти  індивідуальних  житлових будинків, завершується  встановлення  зовнішнього  освітлення  сільських вулиць, газифіковано та електрифіковано   всі житлові будинки,  встановлено повністю по населеному пункту  кабельний  інтернет  ,  встановлено площадки під  контейнера  ТПВ,  постійно реконструюються  старі житлові будинки, третя частина села обслуговується  водою  від  Долинського ВУ ВКГ,проведено благоустрій  сільського  кладовища, постійно проводяться культурно-масові  заходи,  колектив художньої самодіяльності  при сільському клубі займає  призові місця на місцевому, районному та обласних рівнях, благоустроєні – Обеліск, Могила Січових стрільців, пам’ятник  Небесній сотні. Завдяки професіоналізму наших працівників сільської ради,  сільська рада займала неодноразово призові місця в обласних конкурсах  «Громада кращого довкілля», «Краща етнокультурна громада» за кошти  яких  покращився стан розвитку нашої територіальної громади. А після сільський голова  Віктор Мальон  вручив  грамоти  за багаторічну працю  на благо розвитку  територіальної громади села Княжолука з нагоди святкування  Дня місцевого  самоврядування тим, хто працював  понад десять років і продовжує працювати в сільській раді .                    З нагоди свята  попросив прийняти  слова вдячності  за  натхненну працю на благо розвитку територіальної громади села Княжолука. Завдяки     професіоналізму , патріотизму, енергійності твориться  історія самоврядування.


                 Цей   День урочистого свята нехай  всім  додасть силу  і наснагу на добрі справи , впевненості в майбутньому, порозуміння і єдності задля добра.                     

  Іван  Проців.

5 коментарів:

 1. До чого тут с/р інтернет за свої кошти газ і світло також,так для села стараєтесь що не маєте толком про що написати.добре хвалитись за чужі заслуги. Подякуйте жінці шо хоч порядок на цвинтарі зробила

  ВідповістиВидалити
 2. Хто дійсно заслуговує на фото нема,всюди одні і ті самі"обличчя"(це так коректно)

  ВідповістиВидалити
 3. "На все свій час"а цьому випадку безкінечний

  ВідповістиВидалити
 4. А,що після Остапа більше ніхто не головував,зразу прийшов Вітя,чи ви через одного вітаєте...

  ВідповістиВидалити