четвер, 25 серпня 2016 р.

25-а річниця Дня Незалежності України.   Яскраве сонечко своїми  блискавично - золотистими промінчиками оповило синьо-жовті стяги  вздовж вулиці Шевченка та Промислова села Княжолука. А на будівлях установ, організацій , житлових будинків  установлені  пропори України, які надихають на святість державної символіки.  Синьо-жовтий стяг  став для мешканців села  святинею, яку попереднє покоління пронесло крізь віки  і протягом десятиліть борються зі зброєю в руках та ненасильницькими методами за відродження  Української самостійної соборної держави .

       З метою виховання молодого покоління, почуття  патріотизму і шанобливого ставлення до історії Держави та з нагоди  відзначення 25-ї річниці
Дня Незалежності України  рішенням виконкому 28.07.2016 року були затверджені заходи  з  підготовки та відзначення в селі 25-ї річниці
незалежності України. 


            Ці  заходи  були спрямовані на  проведення урочистостей на
зміцнення громадської злагоди,  консолідацію суспільства, та широку пропаганду державної символіки України.
                Зранку мешканці села поспішали на Богослужіння до  храмів УПЦ КП  Святої Мучениці Параскеви-П’ятниці отця Михайла Довжанського та УГКЦ Дмитрія отця Ярослава Савки, а після на Панахиду  до могили Січових стрільців та пам’ятника Небесній  сотні.
                               

                 Тут пройшла  спільна молитва всіх присутніх парафіян разом з отцями за мир і спокій в нашій Державі, за надання сили і витримки військовим, за тих хто загинув від рук  російського агресора на рідній українській землі.
                    Отець Михайло Довжанський наголосив, що відзначаючи  25-у річницю Незалежності нашої  держави ми усвідомлюємо її  справжню цінність. У такий  складний  час для рідної України у кожного українця слово «незалежність» є надзвичайно важливим . 
                    Готуючись до проведення свята, виконавчим комітетом сільської ради організовано  очистку кюветів та скошено придорожні смуги по вулиці Шевченка, Промислова  а також  закуплено та вивішено 30 прапорів України  по даних вулицях.    


           
                  В сільській бібліотеці оформлено інформаційну полицю “З Днем народження, Україно!”
                    За розпорядженням сільського голови  Віктора Мальона від 22.08.2016року  за 199, в залі засідань адмінбудинку сільської ради   відзначено грамотами  кращих працівників установ  та активістів  села :
-        за високу професійну майстерність та внесок у розвиток культури Прикарпаття:
- педагога  Княжолуцької ЗОШ І-ІІІ ст.. Маслій Надію Михайлівну;
- бібліотекаря сільської бібліотеки Бабінчук Марію Ярославівну;
- завідувача сільською бібліотекою - Яремко Любов Михайлівну;
- керівника народного колективу с. Княжолука «Барви Прикарпаття» - Надіївську Марію Ігорівну.

-        за багаторічну сумлінну працю та вагомий особистий внесок у розвиток культури Прикарпаття завідувача сільським клубом Мальон Марію Григорівну;
-        за вагомий внесок у розвиток культури рідного краю та активну професійну майстерність Проціва Івана Івановича секретаря Княжолуцької сільської ради, учасника народного аматорського фольклорно-етнографічного колективу «Барви Прикарпаття» ;

-        за активну участь  у культурному розвитку села   учасників народного аматорського фольклорно-етнографічного колективу «Барви Прикарпаття»Сича Григорія Миколайовича, Шимків Надію Йосипівну, Мельникович Ганну Дмитрівну,Беляк Мирославу Федорівну, Надіївську Ольгу Михайлівну, Проців Ганну Степанівну;

-        за виконавську майстерність та художній рівень  членів гуртка художнього читання при сільському клубі с. Княжолука   Маслія Святослава Васильовича, Пилип’як Вероніку Віталіївну, Фединяк Вікторію Романівну, Фединяк Соломію Романівну, Василишин Анастасію Юріївну, Ковердан Лесю Ярославівну,Проціва Валентина Ігоровича, Титиш Анастасію Ігорівну, Камишан Юлію Іванівну, Мосонь Арсенія Борисовича, Лукаш Вероніку Сергіївну, Гайнюк Ірину Василівну, Гайнюк Зоряну Миколаївну, Титиш Ольгу Ігорівну, Мосонь Євгенія Борисовича, Надіївську Анну Ярославівну, Проціва Вадима Ігоровича.


                     У святковій  концертній програмі у виконанні  українських патріотичних пісень  взяли участь народний аматорський фольклорно етнографічний колектив «Барви Прикарпаття» села Княжолука, в репертуарі якого прозвучали пісні : «В’язанка стрілецьких пісень»,»Я до тебе горнусь , Україно», «Ой, у лузі червона калина», «У темному лісі»«Нас весна не там зустріла», солістки колективу Марії Надіївської - «Україна - мати»«Україна це ми», «Рідна Україна» та учасники гуртка художнього читання при сільському клубі с. Княжолука,  в репертуарі яких звучали  патріотичні вірші та згадка  про патріотів села, які брали і беруть участь в неоголошеній війні з російським агресором . Сільський голова Княжолуцької сільської ради  Віктор Мальон привітав присутніх з надзвичайно важливим святом для кожного українця – святом 25-ї річниці незалежності України. Побажав мирного неба ,спокою , сонячного тепла в кожній оселі.
 Після завершення святкової програми, солістка народного аматорського фольклорно етнографічного колективу «Барви Прикарпаття» Марія Надіївська взяла участь у виконанні патріотичних пісень, присвячених  25-ій річниці незалежності  України  в селищі Вигода.
Іван Проців.

Немає коментарів:

Дописати коментар