четвер, 6 лютого 2014 р.

"БІЛЬ І ПІДТРИМКА"      Поява жертв Євромайдану в столиці України - Павла Мазуренка, Сергія Нігояна, Михайла Жизневського, Юрія Вербицького, Романа Сеника - сколихнуло все людство. Не минув біль і жителів с. Княжолуки.
     На площі біля адмінбудинку сільської ради громада села, депутати та члени виконкому  провели віче на підтримку Євромайдану. Присутні отці Михайло Довжанський та Ігор Будзан помолились за упокій вищезгаданих жертв Євромайдану.
      Дуже важко знайти такі слова, які могли б зменшити людський біль тих, хто втратив рідного або близького.
    Пам'ять назавжди залишиться в наших серцях. Жителі села просять прийняти слова найщирішого співчуття у цей скорботний час.
     Також учасники віче засудили прийняті парламентом ганебні закони 16.01.2014 року, які обмежують свободу слова, знищують демократію та провокують повалення Незалежності нашої держави.
    В храмі Св. Мучениці Параскеви-П'ятниці отець М. Довжанський та в храмі Св. Великомученика Дмитрія отець Б. Тисяк відправили панахиди за жертвами Євромайдану й постійно моляться за мир і злагоду в країні.
      Згодом сільська громада на своїх зборах утворила Координаційну раду, основним завданням якої є організація відправлення людей на Майдан та забезпечення його функціонування. 
     Звістка миттю облетіла все село і не залишила осторонь жодного мешканця в наданні гуманітарної доппомоги Євромайдану.

Немає коментарів:

Дописати коментар