середу, 20 березня 2013 р.


Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту


Зміст проекту рішення:

На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003р. та з метою реалізації повноважень, наданих сільській раді відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Податкового кодексу України та Постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 № 1253 «Про затвердження методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб», Княжолуцька сільська рада виносить на розгляд проект рішення сесії «Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомості фізичних осіб на території   сільської ради» та аналіз його регуляторного впливу.

Поштова та електронна адреса розробника проекту:
77556, Івано-Франківська обл., Долинський район, село Княжолука, вулиця  Шевченка 103, тел. 55-4-24, тел., e-mail: ksr.politics@gmail.com
Спосіб оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу:
Проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу  оприлюднений на Блозі Княжолуцької сільської ради.  
Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу.
Спосіб надання зауважень та пропозицій – письмово за адресою: 77540, Івано-Франківська обл., Долинський  район, село Княжолука вулиця  Шевченка, 103, тел. 55-4-24, e-mail: ksr.politics@gmail.com

Немає коментарів:

Дописати коментар